Zdravstvo, Medicina, Nega, Farmacija poslovi

181 - 183 od 183

Dodaj obaveštenje u moj Inbox!

Prijavite se za dnevna imejl obaveštenja u vezi ove pretrage

Stomatološka sestra

"Dib stars" d.o.o. - Beograd

Za našeg klijenta Stomatološku ordinaciju "Ivodent" objavljujemo oglas za radno mesto Stomatološka sestra. Uslovi: 1. završena srednja medicinska škola, smer: stomatološka sestra, 2. najmanje 1 godina radnog iskustva, 3. poznavanje engleskog jezi...

www.nsz.gov.rs - pre 1923 dana - sačuvaj oglas · slične pretrage

Agent wellness-a

Natural doo - Beograd

Opis posla: Naša kompanija posluje od 1990.godine na tržištu Srbije.Poslujemo po novom konceptu direktne distribucije u wellness industriji obezbeđujući bolje snadbevanje potrošača i veću ponudu . Prilagođavajući se novom konceptu približavanja naših...

www.nsz.gov.rs - pre 1929 dana - sačuvaj oglas · slične pretrage

Terapeut

Ivanium d.o.o. - Beograd

Five element beauty& Spa centar raspisuje konkurs za radno mesto:-Terapeut Kandidati treba da ispunjavaju sledece uslove: -zavrsena najmanje srednja skola za fizioterapeuta -obavezno poznavanje i iskustvo u klasicnoj,sportskoj i istocnoj masazi(ta...

AGregato - svi popusti na jednom mestu